×

Вршиме изработка на дрвени жардињери , сталажи , лежалки , метални шанкерски столчиња.
9 окт 2022 20:50

Цена: По договор

Опис

- Изработуваме дрвени и метални производи по ваши димензии:
- Металки Шанкерски/барски столчиња
- Метални сталажи
- Метални жардињери
- Дрвени сталажи
- Дрвени лежалки
- Дрвени жардињеи
- Дрвени сандаци
- Локација : Скопје
- Достава со карго до сите градови.
- За повеќе информации и нарачки обратете ни се на 077771198


Нудам услуги за:


Прегледај профил на огласувачот
  • Објавено од Nenad
  • Скопје, Чаир, Топанско Поле
  • 077771198

Цена: По договор

Се вчитува...